Druhé místo v okrese v halové kopané

Ve čtvrtek fotbalový výběr naší školy jako vítěz okrskového kola Uherské Hradiště změřil síly s vítězi brodského okrsku.  
Po velmi náročných zápasech obsadili naši žáci krásné druhé místo, ale  postup do krajského kola zůstal bohužel jen v našich snech.  Pořadatelem okrskového i okresního kola halové kopané žáků základních škol byla jako každoročně naše škola a tak naši žáci mohli využívat výhod domácícho prostředí. Do okrskového kola bylo přihlášeno sedm základních škol. Naši kluci postupně porazili ZŠ Kunovice, ZŠ Uherský Ostroh. V semifinále si poradili se ZŠ Buchlovice a cesta do tříčlenného finále byla otevřena. V ní se střetli se ZŠ Ostrožská Nová Ves, se kterou remizovali 0:0 a po vítězství 5:2 nad ZŠ UNESCO jsme mohli slavit vítězství. Do okresního kola postoupila spolu s našimi žáky ZŠ UNESCO. V okresním finále přivítala hala na Širůchu Katolickou základní školu a ZŠ Strání. Naši borci prohráli první zápas s tvrdě hrajícími žáky Katolické ZŠ  a prohráli 2:5, potom si poradili se ZŠ Strání 4:1 a ZŠ UNESCO 4:3 a obsadili konečné druhé místo. Do krajského kola postoupila Katolická ZŠ Uherský Brod. Sestava: Tomáš Verbík, Michael Cigoš, Lukáš Belant, Tomáš Trávník, Pavel Žižlavský, Jirka Zambal, Josef Blaha, David Balíček, Štěpán Stodůlka, Miroslav Velcr.

Sdílejte!