Pod vrcholem Grossglockneru

V neděli 30.ledna vyrazilli nejlepší lyžaři naší školy na lyžařský zájezd do rakouských Alp.

Pro letošní rok byla vybrána Kals – Matrei Ski aréna pod vrcholkem nejvyšší hory Rakouska Grossglockneru. Cesta  autobusem z neděle na pondělí byla dlouhá a únava po noci strávené v autobuse se projevila na každém účastníkovi. Lyžařské očekávání  však únavu potlačilo a nadšení z nově navšítvené Kals – Matrei Skia arény bylo veliké. Neuvěřitelně krásné, slunečné počasí, upravené sjezdovky, dobrá parta děcek, která si lyžování užívala celý týden, dala rychle zapomenout na první den lopotného cestování. Zážitek z lyžování ve výšce okolo 2500 m byl pro většinu účastníků nezapomenutelný. Je nutno vyzdvihnout lyžařský um většiny účastníků, poněvadž svahy byly náročné a pětidenní lyžování ubralo mnohým spoustu sil. Myslím, že pro všechny bude patřit tento týden k zážitkům, na které budou rádi dlouho vzpomínat.

Sdílejte!