Hry a klamy

Dne 6. října jsme jeli s paní učitelkou Kubíkovou do Zlína na výstavu Hry a klamy.
Po loňské zkušenosti , kdy jsme byli na této výstavě v Brně, jsme chtěli jet znovu. A protože Zlín je blízko, tak jsme toho museli využít. Žáci 6., 7. a 8. tříd si mohli vyzkoušet různé hlavolamy, hmat, čich, postřeh a spoustu dalších atrakcí. Mohli jsme si postavit most z velkých dílců a zjistili jsme, že jsme se po něm mohli i projít, aniž by se zbortil. Každému z nás se líbilo něco jiného. Za dvě hodiny jsme si snad vyzkoušeli všechno, co se dalo. Měli tam i nějaké drobné předměty, které jsme si mohli koupit. Kluci si nejvíc kupovali pistolku s vrtulkou, kterou když vystřelili, tak pěkně lítala. Odjeli jsme spokojení a už se těšíme na další výstavu.                                                                                 Klára Kovaříková, 7. A

Sdílejte!