Olympijský den

Dne 22. září ožil Kunovský les dětmi z našeho prvního stupně. Za krásného počasí se v běhu lesním terénem utkali žáci 2. – 5.ročníků.
Druháci měli připravenou oranžovou trať se stanovišti, na kterých plnili úkoly. Starší děti běžely po delším bílém okruhu. Období čekání na start si účastníci krátili na průlezkách a hrou fotbalu. Celý den připravil pan učitel Zábranský a my všichni mu za příjemné dopoledne moc děkujeme. 
Kategorie 2. tříd – družstva: 1. místo – Patrik Matejkovič 2.B, Natálie Slováčková 2.B, Jan Zajíc 2.B, Lukáš Matejkovič 2.B, Vlaďka Zvozdová 2.B, Veronika Hlaváčková 2.B 2. místo – Zuzana Jelínková 2.A, Eliška Kučerová 2.A, Nela Zapletalová 2.A, Barbora Jagošová 2. A, Marek Pavlica 2.A, Filip Hřib 2.A 3. místo – Michal Šmíd 2.A, Tomáš Hlaváček 2.A, David Balga 2.A, Viola Říhová 2.A, Josef Matějíček 2.A, Jakub Hejda 2.A, Anežka Berková 2.A Kategorie 3. třídChlapci:1. místo – Náplava Pavel 3.C , 2. místo – Hábl Erik 3.B, 3. místo – Houdek Tomáš 3.C Dívky: 1. místo – Novotná Jiřina 3.A, 2. místo – Mikulíková Anna 3. C, 3. místo – Horvátková Monika 3.B Kategorie 4. tříd Chlapci: 1. místo – Marek Skřivan 4.A, 2. místo – Gerža Michal 4.B, 3. místo – Zajíc Tomáš 4.ADívky:1. místo Chrástková Žaneta 4.B, 2. místo – Malinová Jana 4.C, 3. místo – Hejdová Kristýna 4. C Kategorie 5.tříd Chlapci: 1. místo – Lukáš Balajka 5.C, 2. místo – Radim Doležel 5.A, 3. místo – Tomáš Panáček 5.B Dívky: 1. místo – Eliška Gabrielová 5.B, 2. místo Jana Pastyříková 5.A, 3. místo Majda Pořízková 5.A

Sdílejte!