Zájezd do Trenčína

Začátkem června se žáci naší školy zúčastnili relaxačně poznávacího zájezdu na Slovensko.
Za odměnu se zájezdu zúčastnili vítězové školních olympiád a soutěží, úspěšní sportovci školy – žáci 7. – 9. ročníku. Cílem a přechodným domovem se nám stal čtyřhvězdičkový hotel TATRA, který stojí přímo pod Trenčianským hradem. Žáci měli na celý týden připravený zajímavý program, který nepokazilo ani deštivé počasí, které na Slovensku panovalo. Můžeme jmenovat např. návštěvu lázní v Trenčianských Teplicích, sportovního komplexu v Trenčíně, aquaparku Senec, zámku a zoologické zahrady v Bojnici, Muzea kol v Trenčíně a také noční prohlídku Trenčianského hradu i se strašidly. Asi největším zážitkem pro děti bylo neplánované setkání s hvězdou první velikosti, která se na našem hotelu ubytovala. Jaké bylo překvapení našich děvčat, když jim dveře od výtahu ráno otevřel samotný pan Karel Gott. Následovalo focení a podepisování, které nebralo konce… Ale MISTR vydržel. Neodolaly ani mé dvě kolegyně – Pavlínka Malinová a Míša Škrabalová, se kterými jsme vytvořili jinak skvěle fungující tým, který měl děti celý týden na starost.

Sdílejte!