Vydařený Den dětí

I přes nepřízeň počasí se děti 3. tříd pobavily, poučily a měly plno zážitků. Svědčí o tom slohové práce, ze kterých vybíráme:
Šli jsme pěšky do Uherského Hradiště. Tam jsme si vybrali točenou zmrzlinu. Já jsem měla jahodovou a vanilkovou. Moc mně chutnala. Zavítali jsme do galerie, kde jsme vyráběli květiny, kterými jsme galerii vyzdobili. Dostali jsme za to pokladničku, dózu, bonbony a lízátko. N. Vašťáková Můj největší zážitek byl u záchranné služby. Záchranář nám ukázal měřič kyslíku a jak nám rychle ťuká srdce. Pak jsme šli k hasičům a tam se nám ukázal jeden hasič, který dokázal za 7 sekund vyšplhat na 15 metrovou věž. M. Smělík Byli jsme v hasičské zbrojnici v Uherském Hradišti. Ukázali nám termokameru, přilbu, oblek a sekery. A viděli jsme hasičskou avii. V té byla kyslíková bomba, motorová pila, hadice a čerpadla. R. Novotný V hasičské zbrojnici nám velitel zásahu ukázal, jak to vypadá, když začne poplach a zrovna začal houkat alarm. Trochu jsem se bála. Velitelé zásahu se museli vyměnit. Ukázal nám hasičská auta pak už na nás čekala Steelinka. Paním učitelkám se dětský den moc povedl. K. Hejdová

Sdílejte!