Věříš si?

Natáčení soutěžního pořadu…Ve středu 26. května jsme žáci 6.A a 7.D jeli na neobvyklý  výlet do Brna.
Po příjezdu kolem 10 hodiny jsme navštívili Moravské zemské muzeum – expozici „Moravský kras“ a interaktivní expozici pro děti „Věci kolem nás“. V obou částech prohlídky jsme vyplňovali pracovní listy, mohli jsme si vyzkoušet několik zajímavých věcí. Například rozdělat oheň, vyrobit nádobu z keramiky … Poté jsme se konečně dostali k hlavnímu cíli našeho výletu. Přesunuli  jsme se do televizního studia Brno, kde jsme se zúčastnili natáčení pořadu Věříš si“? Natáčení bylo velmi zajímavé, ale zdlouhavé. Soutěže se zúčastnil náš spolužák Milan Koželuha, který celou dobu vedl.  Mohutně jsme ho povzbuzovali. Ke konci pořadu vsadil polovinu svých bodů do závěrečného kola, ale bohužel sázka mu nevyšla a ztratil všechny body. Tím se z prvního místa propadl na místo čtvrté. I tak sklidil obdiv celého televizního štábu za výborné znalosti. Všichni se těšíme na uvedení pořadu o vánočních prázdninách… Radek Blaha, 7.D

Sdílejte!