Krajské finále Poháru Mc Donald’s Cup

Mladší žáci získali v krajském kole v kategorii A skvělé 4. místo.

Z okrskového kola si mladší žáci kategorie A i starší žáci kategorie B vybojovali postup do okresního kola. Zde se  podařilo vybojovat druhé místo mladším žákům. Tím si zajistili postup do krajského finále. Starší žáci se ve své kategorii zaslouženě umístili na třetím místě. Týden na to se utkali mladší žáci kategorie A s finalisty dalších okresů kraje. I zde prokázali druháci a třeťáci svou bojovnost a zápal pro hru. Proti nám nastoupili opravdu nejlepší z nejlepších v kraji. Byla to: ZŠ Sportovní UH, ZŠ Komenského Zlín, ZŠ Rožnov pod Radhoštěm, ZŠ Koryčany. Zápasy byly pro kluky velmi fyzicky náročné, ale přesto nepodlehli všem soupeřům a umístili se na krásném čtvrtém místě.  Tento fotbalový svátek, doplněný různými míčovými dovednostmi, hrou na travnaté ploše stadionu FC Slovácko a závěrečnou autogramiádou se slavnostním vyhlášením vítězů a předáním cen fotbalisty klubu, si kluci náležitě užili. Malé  fotbalisty je potřeba pochválit za velkou bojovnost, sportovního ducha a nasazení při hře. Držitelé stříbrných medailí a poháru z okresního kola a zároveň čtvrtého místa v krajském finále jsou: Vanda Tomáš, Zajíc Tomáš, Brokl Vratislav, Janeček Milan ze 3.A, Gerža Michal ze 3.B, Houdek Tomáš, Náplava Pavel, Buřil Zdeněk ze 2.C, Horák David, Ryška Michal, Rachůnek Matěj ze 2.B.Hoši děkujem!!!

Sdílejte!