Den Země a sběr na II. stupni

Druhé kolo sběru papíru na II. stupni naší školy proběhne ve středu 21.dubna.

Jarní sběr můžete vozit ke kotelně tradičně od 7:00 do 8:00 a odpoledne od 14:00 – 17:00 hod. Sbíráme všechen druh papíru – noviny, časopisy, letáky, prospekty, knihy bez desek, taktéž kartony. Pokračuje sběr plastových víček a opět soutěžíme o nejúspěšnější třídu. Výsledky podzimního a jarního sběru se sečtou dohromady a vítězná třída má den školního výletu navíc. Větší množství sběru lze odevzdat ve sběrných surovinách na ulici  Průmyslová v Uherském Hradišti. Sběr napíšete na naší školu a potvrzení donesete do školy. V ostatních sběrnách na Uherskohradišťsku je nutno donést potvrzení spolu s finanční částkou. Doufám, že se sběru zúčastníte v co nejhojnějším počtu.Školní akce v rámci Dnu Země proběhnou v pátek 16.dubna. Žáci osmých ročníků absolvují terénní výšlap na vrchol Chřib Brdo. Sedmáci se aktivně zúčastní výsadby zeleně a sběru odpadu po Starém Městě. Deváťáky čeká znalostní testík, šesťáci navštíví Kovosteel.

Sdílejte!