Halová olympiáda 1. stupně ZŠ

Ve středu 24. března se na Sportovní hale v Uh. Hradišti  konala olympiáda v hodu míčkem, skoku z místa, sprintu, vytrvalostním a na závěr štafetovém běhu.
V závěrečném hodnocení skončila naše škola z celkového počtu devíti škol na nádherném třetím místě s počtem bodů 114.
V jednotlivých disciplinách se v kategorii 4. a 5. ročník na 1. místě v hodu míčkem umístila Jitka Vaďurová, 5.B hodem 28,75 m, na 1. místě ve skoku z místa Markéta Staufčíková, 5.A skokem 197 cm, na 1. místě ve skoku z místa Tadeáš Sobek, 5.B skokem 234 cm a na 3. místě ve vytrvalostním běhu Tomáš Slováček, 4.A časem 50,28 s. V kategorii 2. a 3. ročník se umístil  na 2. místě ve vytrvalostním běhu Marek Skřivan, 3.A časem 52,84 s, na 3. místě ve skoku z místa Tomáš Jelínek, 3.B skokem 171 cm.
Ve štafetovém běhu v  kategorii 4. a 5. ročník získala 2. místo štafeta dívek (Pořízková, Staufčíková, Vaďurová, Vaňková) a 2. místo štafeta chlapců (Balajka, Otradovec, Slováček, Sobek).
Všem vítězům blahopřejeme a děkujeme všem závodníkům z naší školy za podání co nejlepších výkonů.

Sdílejte!