Turnaj v SUDOKU

 V úterý 23.března proběhl na I. stupni ZŠ Staré Město turnaj v sudoku.
 Soutěžilo se ve třech kategoriích: 1. kategorie – 2. a 3. ročník, 2. kategorie – 4. ročník, 3. kategorie – 5. ročník V každé kategorii dostali žáci k řešení 3 sudoku různé obtížnosti, od nejlehčí varianty po nejtěžší. Jejich úkolem bylo vyřešit je správně a v co nejkratším čase. Úroveň obtížnosti byla také zvolena podle věku dětí. Malí i větší luštitelé se snažili odvést co nejlepší výkon a ve většině případů se jim to opravdu povedlo. Motivací jim byl postup do dalšího turnaje v sudoku, který se uskuteční ve čtvrtek 8. 4. v Uherském Hradišti. Přední místa obsadili a tím si účast na výše zmiňovaném turnaji zajistili tito žáci: Adéla Vodičková 3.C, Josef Ambrůz 3.A, Magdaléna Pořízková 4.A, Alžběta Mazáčová 4.B, Andrea Šatavová 5.B a Tomáš Otradovec 5.A. Přejeme jim tedy bystrý úsudek a hodně štěstí!

Sdílejte!