Florbal 4. ročníků

Dne 11. března jsme měli turnaj ve florbalu. Bylo to mezitřídní utkání  4. tříd.
První začala družstva 4. A  vs 4. B. Byla to velmi rychlá a tvrdá hra. Pravidla zněla jednoduše. Nesmělo se: hákovat, vysoká hůl a krosček. Po necelých pěti minutách se pískalo střídání a už po chvilce to bylo pěkné drama a napínák, ale nakonec vyhrála 4.B 1:0. Po zápase si A, B střihlo, kdo bude pokračovat. No což, papír balí kámen, tak už to je. Hrálo B. Začalo to klidně až do té doby, kdy jsem přihrál Matesovi a ten se pěkně zavěsil do gólu. Vystřídala nás naše druhá pětka  a alespoň nám podržela vítězství nad 4.B. Následoval souboj se 4.A. Tenhle zápas byl pěkně na nervy. Již v prvních sekundách dali Ondrovi nešťastného góla a bylo to 1:0. Udělali jsme velkou chybu, že jsme je podcenili. Po chvíli, co hrála naše pětka mi Martina z pozice za bránou přihrála a já vyrovnal, jenže gól nebyl uznán, protože nebyla rozehra. Následoval další gól od soupeře.  Když nastoupila naše druhá pětka, trvalo docela dlouho, než Lukáš Balajka dal nádherný gól přes celé hřiště. Naši hráči se snažili vyrovnat, ale marně. 4.A zvítězila. Nic to však nezměnilo na faktu, že jsme s 4.A měli stejné skóre a následoval rozstřel. Na začátek byla střela na brankaře ze středu hřiště, ale nikdo nebodoval. Následovaly tedy samostatné nájezdy. Jako první jsem jel já, ale nic moc, druhý Roman však krásně naznačil brankaři a šupl mu to k tyči. Nádhera! Vítězný gól dal Tom Hulcký a zavěsil to nádherně jako ten Slovák Kanadě ve Vancouveru.              Filip Kubeš 4.C   

Sdílejte!