Zazpívej slavíčku

V úterý 2. března proběhlo na I. stupni ZŠ Staré Město školní kolo pěvecké soutěže Zazpívej slavíčku.

Školnímu kolu této tradiční soutěže předcházela kola třídní a ročníková, ve kterých byli vybráni nejlepší a nejtalentovanější zpěváci. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Malí zpěváci předvedli velmi kvalitní výkony a úkol poroty, zvolit ty nejlepší v každé kategorii, nebyl úplně jednoduchý. Konečné pořadí nakonec vypadalo následovně: I. kategorie (1. – 2. ročník) 1. místo Marek Pavlica, 2. místo Adriana Kovářová, 3. místo Jan MikušII. kategorie (3. – 4. ročník) 1. místo Lukáš Balajka, 2. místo Robin Feldvabel, 3. místo Michal Gerža a Jan Vanda III. kategorie (5. ročník) 1. místo Tomáš Horníček, 2. místo Veronika Miklášová, 3. místo Denisa Burešová Všem výhercům gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v dalším kole „Slavíčka“.

Sdílejte!