Ples SRPŠ

Staroměstské Společensko-kulturní centrum uvítalo v pátek 29. ledna na tanečním parketu Plesu SRPŠ žáky devátých tříd. 

V úvodním slovu ředitel školy a předseda SRPŠ přivítali všechny zúčastněné, poděkovali za nacvičení polonézy a popřáli všem žákům zdárné složení zkoušek k následujícímu studiu. Jelikož by se všichni na taneční parket najednou nevešli, muselo být třicet šest párů rozděleno do tří skupin. Díky velkému množství tanečníků si nacvičování vzali na starost tři vyučující – paní učitelky Veronika Kašná a Jitka Baná a pan učitel Jan Zábranský, kterému pomohla i manželka.
K tanci hrála stálice plesu nedakonická skupina VHS,diskotéku si vzal na starost Vlasťa Macík. Podařilo se zajistit i obrovské množství cen do tomboly, a tak si snad každý odnesl domů i malý dárek.
Zanedlouho budou tito žáci návštěvovat taneční lekce, a proto společenská událost přilákala nejen rodiče, ale i početné příbuzenstvo, aby je podpořili na další cestě životem.

Sdílejte!