Lyžařský kurz 7. ročníku …

Po roce jsme opět navštívili Beskydy s lyžemi v rukou a batohy na zádech …
Druhý lednový týden se do Valašského království odebraly zbývající dvě třídy sedmáků – 7.A a 7.B. Celkem 38 dětí a 3 lyžařští instruktoři (p. uč. Koňaříková, p. uč. Pavela a p. uč. Motyčka). Azyl jsme opět nalezli na horském hotelu MYACENTRUM v obci Hutisko – Solanec. Odtud nás každý den vyvezli zkušení řidiči svými skibusy do lyžařských areálů, které jsou o něco výše položené. Všichni žáci prošli během týdne základním výcvikem, kde se naučili základům sjezdového lyžování. Lyžařský program byl doplněn koupáním v rožnovském bazénu, karnevalem, natáčením na video a každovečerní skvěle připravenou zábavou ze strany našich svěřenců. Čerstvý vzduch, dobrá strava, nechyběl ani tradiční večerníček na dobrou noc a tak se děckám samozřejmě domů ani moc nechtělo … Ovšem vše jednou končí. Ale krásné vzpomínky na lyžařský kurz nám v našich hlavách zůstanou … Chci zde poděkovat mým kolegům i dětem za skvěle zvládnutý týden na horách !

Sdílejte!