Lyžák byl prostě super

V neděli 3.ledna odcestovali žáci 7.C,D na lyžařský kurz do Beskyd na horský hotel Myacentrum v srdci Valašska.

Přes počáteční nedůvěru k sněhovým podmínkám se od prvního dne obracelo vše k lepšímu a na závěr kurzu jsme byli rádi, že jsme přes sněhové závěje vůbec odcestovali domů. Lyžařské podmínky byly po celý týden naprosto ideální. Vedení kurzu připravilo bohatý doprovodný program, mezi který patřilo natáčení na video, focení, zajímavé přednášky, zpívání, karneval. Lyžařský týden byl opravdu našlapaný zážitky. Za to vše děkuje vedoucí kurzu Jan Zábranský svým zkušeným instuktorům: p.uč. Jarmile Králové, Ireně Šichové, Zdenku Hrňovi a paní doktorce Peruchové. Samozřejmě i  samotným žákům, kteří svým přístupem k výcviku přispěli k perfektnímu průběhu kurzu.

Sdílejte!