Školní turnaj ve stolním tenisu

V pondělí 21. prosince proběhl již tradiční turnaj ve stolním tenisu.
Na začátku celého turnaje stálo 80 „stolních tenistů“. Nemilosrdným systémem k.o. během první vyučovací hodiny vypadla polovina a během další hodiny k nim ještě přibylo dalších 20 smutných účastníků. Zbylo posledních dvacet, kteří se mezi sebou poprali o 5 finálových míst. Finálová skupina se hrála systémem každý s každým. Tak se nám to zamíchalo, že po odehrání všech finálových zápasů měli tři hráči stejný počet bodů i stejné skóre. Následoval proto miniturnaj této vyrovnané trojice, kde se opět navzájem všichni tři porazili. Proto se museli počítat body a nakonec tím nejšťastnějším byl Ondřej PÁČ z 9.B. Na druhém místě skončil Lukáš VACULÍK z 9.D a na třetím místě Jirka ZAMBAL z 8.D. Úspěšným stolním tenistům BLAHOPŘEJEME!

Sdílejte!