ORION Florbal Cup

Začátkem tohoto týdne se hrálo okrskové kolo florbalového turnaje … 
Starší žáci nastoupili v pondělí 23.listopadu na palubovku tělocvičny Gymnázia v Uherském Hradišti v roli jednoho z favoritů. Svůj úkol splnili a po výhrách nad Ostrožskou Novou Vsí 1:0, Hlukem 2:0 a Ostrožskou Lhotou 4:1 postoupili do finálové skupiny. Zde se utkali s vítězi zbývajících dvou skupin – ZŠ Březolupy a ZŠ Sportovní Uherské Hradiště. Oba zápasy ovšem nedopadly podle našich představ a tak jsme celkově obsadili pěkné, avšak nepostupové, 3. místo.V úterý se do stejné tělocvičny vypravili mladší žáci. Těm se nepodařilo navázat na loňské úspěchy ani na úspěch starších žáků z předchozího dne a prohráli kvalifikační zápasy ve své skupině. Soutěž tak pro ně skončila dříve než sami čekali. Proto nás nyní čeká zvýšené tréninkové úsilí, abychom v celoroční florbalové lize žáků ŽALIFLO dokázali, že florbal na naší škole hrát umíme.

Sdílejte!