Naši volejbalisti se střídavými výkony

Krajský přebor žáků ve volejbale pokračoval 2., 3. a 4. kolem. Ve druhém kole vyrazili naši žáci na polubovku ZŠ 16 Zlín, kde v plné základní sestavě porazili domácí hráče 3:1 a 3:0.
Ve třetím kole přivítali naši borci družstvo Bojkovic C. Bez kapitána družstva Michala Skryji se hráči v prvním zápase hledali a tak zisk prvního vítězství byl jednoduchou prací pro hosty, kteří zvítězili 3:0. Druhý zápas naši hoši začali protivníkovi vzdorovat a dovedli zápas za stavu 2:2 do tiebreku. Ve zkrácené hře podlehli i podruhé 3:2 hostům z Bojkovic. Ve čtvrtém kole zajeli o víkendu naši kluci za družstvem Áčka Bojkovic. Velká marodka našich kluků (Skryja, Plevák, Šimoník, Blecha, Tylich) způsobila, že jsme odcestovali do Bojkovic pouze s šesti hráči (Vybíral, Honig, Buřil, Stodůlka, Tománek, Brunclík). Při cestě do Bojkovic byl dán jasný cíl uhrát v každém setu aspoň 15 bodů a snažit se vyhrát aspoň set. I přes prohru 3:1  3:0 se naši kluci  rozehráli k výbornému výkonu. Nejlepšímu družstvu Bojkovic byli minimálně vyrovnaným družstvem. Téměř všechny sety dotáhli bodově nad 20 a jeden set vyhráli, tím splnili očekávání trenéra na 100 procent. Nejlepší hráč Květoslav Hönig.

Sdílejte!