Fantastické druhé místo

V úterý 10. listopadu naše škola pořádala okrskové kolo v halové kopané. Do soutěže se přihlásilo 9 základních škol okrsku Uherské Hradiště.
Naši žáci – Vojtěšek, Hříbek, Bruckner, Verbík, Fojtík, Kubiš, Trávník, Belant, Bělošek dosáhli nejlepšího výsledku za posledních 10 let obsazením konečného 2. místa na okrese. V okrskovém kole porazili Gymnázium Uherské Hradiště 2:1, Kunovice 3:1, Polešovice 9:0, Uherský Ostroh 3:1. V semifinále vyřadili naši borci ZŠ Za Alejí až na penalty, když normální hrací doba skončila 1:1. Ve finále podlehli favorizované Sportovce 2:0, která v letošním roce nastoupila s kompletní fotbalovou třídou. V okresním finále se utkala družstva ZŠ Bojkovice, ZŠ Dolní Němčí, ZŠ Sportovní a ZŠ Staré Město. V systému každý s každým naši borci porazili Bojkovice 3:2, Doní Němčí 4:3 a se Sportovkou prohráli 12:4. Vítězem a postupujícím do krajského finále v Luhačovicích se stala ZŠ Sportovní. Nutno podotknout, že pokud by letos neudělili vyjímku sportovním školám, tak by do krajského finále postoupili naši borci. Za svělé výkony všem borcům gratuluji a co jsem slíbil, to také splním. Vedoucí družstva Jan Zábranský

Sdílejte!