Krajský přebor ve volejbale zahájen

Po nepříliš zdařilé účasti na prvním pohárovém turnaji v Bojkovicích, kde naši žáci  s jednou výhrou nad Zlínem B obsadili v pohárovém turnaji 5. místo,
si pověst polepšili v prvním mistrovském zápase na domácí palubovce. Ve sportovní hale Širůch hostili v sobotu soupeře z Nivnice, se kterým prohráli v poháru v tiebraku 2:1. Tento výsledek sliboval vyrovnaný boj a to se opravdu potvrdilo. V dvojzápase se našim klukům podařilo vyhrát první zápas 3:2 a ve druhém podlehli hostům 2:3. Tak se soupeři rozešli oba s jedním vítězstvím. Musíme pochválit naše kluky, kteří po rozpačitém prvním kole v Bojkovicích podali zlepšený výkon. Soupiska: kapitán – Michal Skryja, Květoslav Hönig, Marek Šimoník, Petr Plevák, Jan Buřil, Marek Brunclík, David Tománek, Michal Blecha, Adam Tylich.

Sdílejte!