Přespolní běh

V minulém týdnu proběhlo již tradiční podzimní kolo přespolního běhu v Uherské Ostrohu.
Na základě školního přespolního běhu v Kunovském lese jsme vybrali celkem 24 žáků, kteří odjeli na okresní kolo do Uherského Ostrohu. Obsadili jsme všechny kategorie (mladší žáci – 6. + 7. ročník, mladší žákyně – 6. + 7. ročník, starší žáci – 8. + 9. ročník a starší žákyně – 8. + 9. ročník). Družstvo tvořilo šest závodníků a do pořadí škol v dané kategorii se započítavali první čtyři. Mladší chlapci skončili ze 12 škol na 6. místě, mladší žákyně na 4. místě, starší žáci také na 4. místě a starší žákyně se dostaly na stupně vítězů a obsadily krásné 3. místo. Je třeba říci, že v takové konkurenci je to velmi pěkný úspěch. Nejlepší z našich mezi jednotlivci byl Michael Cigoš (10. místo starší žáci) a z děvčat Veronika Čechmánková (11. místo mladší žákyně).

Sdílejte!