Hry a klamy

Dne 8. října se žáci 7. a 6. ročníků zúčastnili výstavy Hry a klamy v Brně. Vyjeli jsme po 5. vyučovací hodině s paní učitelkou Kubíkovou, Škrabalovou a Mlčúchovou. Cesta netrvala dlouho. Asi za hodinu a čtvrt nás řidič autobusu vysadil v Brně. Budova, ve které se výstava konala, byla mimo dosah autobusu, a tak nám nezbývalo nic jiného, než dojít na výstavu po svých. Bylo nás něco kolem padesáti, takže jsme se v prostorách exponátů museli rozdělit do dvou skupinek. Viděli jsme a vyzkoušeli mnoho her a klamů a přesvědčili se o tom, že to tak opravdu je.Čas rychle běžel a my viděli dvě patra plná zábavných hádanek a her. Na zpáteční cestě nám paní učitelka Kubíková rozdala pracovní listy, kde jsme si mohli ověřit, jak pozorně jsme jednotlivé expozice prošli. Výlet se nám velmi líbil, neboť jsme se dověděli mnoho zajímavého.
 
 Tereza Mořická, 7.D  

Sdílejte!