Malá kopaná opět úspěšná …

V pondělí 5. října proběhl již tradičně pořádaný podzimní turnaj v malé kopané na sportovním areálu Rybníček ve Starém Městě.

Turnaje se zúčastnila dvě družstva z naší školy. V kategoriích mladší žáci (6. +7. třída) a starší žáci (8. +9. třída) se představila tato družstva – Buchlovice, Osvětimany, Polešovice, ZŠ Za Alejí a my. Starším žákům se podařilo jednou zvítězit, jednou remizovat a jednou prohrát a horším poměrem skóre skončili na 3.místě.. Mnohem lépe si vedlo družstvo mladších žáků, kteří svá dvě utkání vyhráli a v jednom remizovali, což jim nakonec po součtu bodů a branek přineslo celkové vítězství. Tím obhájili již počtvrté své prvenství z předchozích ročníků turnaje a tak se alespoň jeden z pěkných putovních pohárů vrátí zase na rok zpět na naši školu. 

Sdílejte!