Olympijský den II. stupně

Ve středu 23. září proběhl na naší škole Olympijský den, který se konal jako každoročně v Kunovském lese formou přespolního běhu.
V krásném počasí a perfektně upraveném běžeckém areálu atletického klubu Slovácké slavie změřili vytrvalostní síly žáci všech ročníků. Po evakuaci školy přišly na řadu 6. a 7. ročníky, následně do Kunovského lesa nastoupily 8. a 9. ročníky. Pořadí v jednotlivých kategoriích:6. ročníkchlapci1. Janík Marek 6.B2. Fusek Matěj 6.B3. Dočkal David 6.Bděvčata1. Chlachulová Kateřina 6.C2. Malinová Kateřina 6.C3. Luběnová Tereza 6.C7. ročníkchlapci1. Stodůlka Štěpán 7.A2. Kaňovský Adam 7.B3. Velcr Miroslav 7.Cděvčata1.Čechmánková Veronika 7.B2.Witteková Denisa 7.C3. Železníková Michaela8. ročníkchlapci1. Verbík Tomáš 8.A2. Šimoník Marek 8.D3. Cigoš Michal 8.Cděvčata1. Cigošová Nikola2. Míšová Veronika3. Nováková Lucie9.ročníkchlapci1. Honig Květoslav 9.B
2.Hříbek Dominik 9.B
3.Kubiš Matěj 9.D
děvčata1. Dvouletá Nikola2. Otrusiníková Michaela3. Sedlářová Karolína Je nutno zmínit, že na start deváťáků se postavil i p. uč. Zábranský a p. uč. Hrančík, kteří se umístili na předních pozicích. Celkovým vítězem se stal bývalý žák naší školy, který v roli asistenta zdolal trať v novém rekordu 5:55. Všem děkuji za účast a těším se na příští rok. 

Sdílejte!