Atletický čtyřboj

Ve čtvrtek 24.září proběhly atletické závody o pohár starosty města Uherského Hradiště v atletickém čtyřboji.
Na atletickém oválu sportovišť v Slovácké Slávie se utkalo v atletickém čtyřboji 13 základních škol z okresu. Naše škola nasadila do závodů všechny věkové kategorie. Nejlepším umístěním se mohou pochlubit mladší žáci ve složení Kaňovský, Šimoník, Koželuha, kteří vybojovali 3. místo. Ani ostatní kategorie se neztratily : 4. místo starší žákyně (Dvouletá, Zelinková, Otrusiníková), 5. místo mladší žákyně (Míšová, Cigošová), 6. místo starší žáci (Honig, Kellner, Majíček). Nejúspěšnějšími sportovci našeho týmu byli: Kaňovský, Honig – vítěz 1000 m, Zelinková a Kellner, který vyhrál disciplínu vrh koulí výkonem 11,5 m. Celkově naše škola obsadila 4. místo. Všem atletům děkuji za reprezentaci školy, protože atletické boje mnohdy vyžadují mnoho sil a bolesti. Vedoucí družstva Jan Zábranský.

Sdílejte!