Olympijský den 2. tříd

Konečně jsme se Olympijského dne dočkali. Měli jsme jít totiž už ve čtvrtek, ale ten den pršelo a nás velmi mrzelo, že nemůžeme na výlet.
Zato v úterý 22. září jsme si odložený Olympijský den řádně užili. Den plný sluníčka, sportování, úkolů, her, zábavy a týmového tvořeníčka a to vše během pochodování po cyklostezce až na hřiště na Modrou, naplnil naše očekávání. Hodnocení  dne dětmi: „Líbilo se mi, jak jsme skákali přes kameny v nebezpečném území.“ Míša F. 2.A „Líbila se mi tichá pošta a šiškovlak.“ Anna 2.A „Líbilo se mi na hřišti a jak jsme viděli srnu.“ Bára K. 2.A „Líbilo se mi všecko a nelíbilo se mi, jak mám mokré boty.“ Vojta 2.A „Chytil jsem kobylku.“ Míša V. 2.B „Nejvíc se mi líbilo na střelnici.“ Bětka P. 2.B „Mně se líbil hod šiškou, abych mohl jet zpátky autobusem a nemusel jít pěšky.“ Zdeněk 2.C „Mně se líbil běh do vrchu, protože jsem vyhrál.“ Kuba 2.C … …A hřiště na Modré se nám také líbilo a mohli jsme si zahrát i fotbal, takže jsme si každý našel tu svou oblíbenou zábavu a protože to byl opravdu vydařený den, už se těšíme na ten příští.

Sdílejte!