Den v Aquapalace Praha

V úterý 23. června jsme měli možnost navštívit největší aquapark v České republice – Aquapalace Praha.
Návštěvu tohoto sportovně-relaxačního komplexu jsme dostali jako jednu z mnoha cen v soutěži Palace kamera. Proto jsme se všichni (tedy žáci 6.D se svými učiteli Michaelou Škrabalovou a Martinem Motyčkou) vydali směr Praha do největšího aquaparku v Česku.Prostory aquaparku jsme dokonale nastudovali předem na webu a naše radost z očekávání byla obrovská. Brzy po ránu jsme nastoupili do vlaku a nechali se odvézt do Prahy. Cesta ubíhala celkem rychle a my jsme odhodlaně směřovali k našemu cíli.Do aquaparku jsme dorazili v době, kdy zrovna otevírali. Vyřídili jsme formality na pokladně (musím podotknout, že celá naše celodenní návštěva byla zdarma), dostali jsme náramky s čipy a rozběhli jsme se k šatnám. Natáhli jsme plavky a už nám nezbývalo, než se z pobytu radovat a náležitě si to vychutnat.Celý komplex se skládá z několika oddělení. Můžete zde najít zónu vodního světa, širokou nabídku finských saun a římských lázní, fitness, wellness, relaxační koutek…. Nám se nejvíce líbil vodní svět se spoustou bazénů, strmých skluzavek, tobogánů, vířivek, jeskyní, divokou řekou (na té někteří trávili podstatnou část svého pobytu), a nebo korálovým dómem…  Za zmínku stojí zajisté i potápěčská jáma, jíž jsme ale bohužel nevyužili.Den se nám rychle krátil a nevyhnutelný konec se přibližoval mílovými kroky. Všichni jsme se vyřádili, užili si spousty legrace a doufáme, že se tam budeme moci ještě vrátit…. 

Sdílejte!