Fotbalisti před branami Prahy

Ve středu 6.června proběhlo poslední 3. kolo Coca-cola cupu školského poháru v kopané.
Našim žákům se bohužel nepodařilo probojovat do závěrečných bojů v Praze a zaslouženým postupujícím se stal celek Moravského Písku. Ve třetím kole na sebe narazila družstva Bojkovic, Lanžhotu, Moravského Písku a Starého Města. Moravský Písek si v prvním zápase poradil s našimi žáky a vítězstvím 3:1, kdy jediný gól do sítě soupeře poslal David Vojtěšek, nakročil k postupu. Smutné bylo, že již po třetím zápasu, ve kterém Bojkovice porazily Lanžhot 4:0 a Písek udolal ve šťastné koncovce Bojkovice 1:0, bylo o postupujícím rozhodnuto. Ve zbylých zápasech naši kluci remizovali s Lanžhotem 2:2 a zápas s Bojkovicemi se napsal na remízu 0:0. Po pravdě řečeno jsme na vítěze zdaleka neměli a doufejme, že  se mladším hráčům  povede v následujících sezónách postoupit. I tento výsledek je však příjemným překvapením a 3. kolo můžeme považovat za úspěch. Z výkonů můžeme vyzvednout kapitána Michala Lahodného a hráče Davida Vojtěška. Sestava: Lahodný, Vojtěšek, Fojtík, Hyrák, Plevák, Kubiš, Bruckner, Šebek, Verbík, Trávník, Fryšták, Majíček, Hejda, Malíková, Belant.

Sdílejte!