Přebor v plavání

Čtrnáct škol z regionu Uherskohradišťska bojovalo o putovní pohár.
Plavecká škola Uherské Hradiště pořádala dne 10. června přebor regionu Uherské Hradiště. Každou školu mohla reprezentovat čtyřčlenná smíšená družstva žáků 1. až 5. tříd. Prváčci plavali plaveckým způsobem prsa 25 m a při plavání mohli ještě využít nadlehčovací pomůcku. Žáci 2. a 3. tříd plavali 50 m plaveckým způsobem prsa a žáci 4. a 5. tříd plavali 50 m volným způsobem. Po závodech jednotlivců soupeřily tříčlenné smíšené týmy ve štafetách.
Naši školu reprezentovali: 1. třída – D. Kalina, J. Kunt, T. Valentová2. třída – Ž. Chrástková, J. Stindl, T. Jelínek, V. Brokl
3. třída – V. Burešová, M. Chlachulová, O. Bělošek, F. Kubeš 4. třída – B. Tylová, V. Tylová, T. Otradovec, V. Štěrba 5. třída – G. Hrušková, D. Chlachulová, M. Janík, M. Tvrdoň  Naše nejlepší výsledky: 1. místo – Barbora Tylová, štafeta žáků 2. ročník, štafeta žáků 4. ročník
2. místo – Vendula Tylová 3. místo – Žaneta Chrástková, Jan Stindl 4. místo – Tomáš Jelínek  

Sdílejte!