Den otevřených dveří

V rámci oslav Dne dětí a 30. výročí otevření 2. stupně základní školy proběhla 1. června akce Škola hrou. Žáci si mohli ověřit své znalosti v zeměpisném Riskuj a pirátská loď je odvezla do cizích krajů plných pokladů. Jako u alchymistů si připadali žáci v učebnách fyziky a chemie při řadě pokusů, které sami prováděli. Různá živá zvířata si prohlédli v přírodopisu a v prostorách kroužku Leguánek. Viděli křečky, morčata, králíka, andulku ale i želvy, hady, leguány a různá jiná exotická zvířata. Školou zněly muzikálové melodie a ve vestibulu vyhrával folklorní kroužek. Děti hrály matematické hry, logické hry na PC, hry se slovy, pexesa s anglickými slovíčky… Kdo se potřeboval protáhnout, absolvoval opičí dráhu v tělocvičně. Dopoledne se na nás přišel podívat pan starosta Bozděch a pan starosta Bazala s panem místostarostou Malinovou. Škola byla otevřena i pro rodiče. Po obědě si žáci s Kiss Publikem zatancovali a zasoutěžili v átriu školy na diskotéce.

Sdílejte!