Akademie 2009

Společné putování za duhou a jejími poklady se nám i přes nepřízeň počasí vydařilo.

Naše vystoupení měla mít premiéru na novém jevišti v atriu naší školy. Čtvrteční zkoušku  zaplavilo slunce, pátek silný déšť… To byl začátek… Rychlostí „blesku“ jsme se přesunuli do sokolovny. Díky vynaloženému úsilí při nácviku a na zkouškách dopadla generálka na 1. Večer už bylo vše v plném lesku. Pestrobarevná vystoupení plná  písniček, scének, dramatizací a parodií se střídala v rychlém sledu s uměním mladých akrobatů a tanečnic. Zaposlouchali jsme se do uměleckého přednesu, zhlédli kloboukovou Fashion show, procestovali  Slovensko. V příjemném prostředí  restaurace s perfektní obsluhou jsme ochutnali anglické speciality… Ve druhé polovině převážně hudebního bloku se představily  9. ročníky. Akademii zakončil pěvecký sbor naší školy několika písněmi. Bylo znát, že jsme pod ochranou duhy, která je symbolem naděje a štěstí… Diváci i účinkující odcházeli potěšeni  příjemnými zážitky, s radostí ze setkání a s nadějí…

Sdílejte!