Naši atleti se určitě neztratili

Ve středu 20.května proběhl v Uherském Brodě okresní přebor v atletice Poháru rozhlasu. Naše škola postavila do soutěže družstvo mladších žáků a žákyň.
I přesto, že soupiska byla tvořena těsně před odjezdem na přebory, se naši žáci určitě za své výsledky stydět nemusí. Mladší žákyně ve složení: Malovaná, Zelinková, Žilínková, Pechová, Diana, Kamenická, Roučková, Chlachulová obsadili celkové 5. místo z 12 základních škol. Po velmi dobrých výkonech zejména Malované a Zelinkové družstvo dlouhou dobu bojovalo o 3. místo. Bohužel skok vysoký po nezdařilých pokusech na 115 cm přinesl našemu družstvu velkou bodovou ztrátu, se kterou se již nevyrovnaly ani naše vytrvalkyně. Družstvo mladších žáků ve složení: Buřil, Kaňovský, Šimoník, Zambal, Stodůlka, Mareček, Verbík, Vondrák a Vybíral, Řihák obsadilo po velmi dobrých výkonech celkové 4. místo opět ze 12 základních škol. Kluci podávali velmi dobré výkony ve všech disciplínách a tak bohužel rozdíl mezi prvním a naši družsvem byl pouhých 200 bodů.

Sdílejte!