Coca-cola školský pohár

Ve druhém kole školského poháru v kopané Coca-cola se našim žákům podařilo vyřadit další tři školy a postupují do třetího kola a tím do závěrečných bojů o postup do finálové Prahy.
Ve druhém kole naši žáci přivítali na svém hřišti na Širůchu žáky ZŠ Buchlovice, ZŠ Kroměříž a ZŠ Otrokovice. V prvním zápase si po vyrovnaném boji poradili 3:1 s Buchlovicemi. Ve druhém zápase podlehli ZŠ Kroměříž 2:3 a v posledním zápase porazili Otrokovice 6:1. Soupeři byli však tak vyrovnaní, že skupina neměla favorita a až dokonce rozhodoval každý zápas a vstřelený gól. Za postup našich chlapců můžeme poděkovat bojovnému výkonu žáků z Buchlovic, kteří ať již bez naděje na postup, nedovolili soupeřům z Kroměříže v posledním zápase ani bod a vyhráli ho 2:0. Tím byl postup pro naše borce zpečetěn. Hochům gratulujeme a postupem do třetího kola se již dostali mezi 64 nejlepších škol z 1200 v republice. Sestava: Lahodný, Zambal, Verbík, Šebek, Belant, Trávník, Kubiš, Hejda, Hříbek, Vojtěšek, Fojtík, Plevák, Hyrák, Cigoš.

Sdílejte!