Softbalisti čekají na dobrý výsledek

Na Den Země 22.4.2009 vyrazili naši softbalisti na 4. kolo Slováckého přeboru žáků v softbale do Luhačovic.
Vzhledem k probíhajícím přijmacím zkouškám odřekli účast družstva Brna a Ostrožské Nové Vsi. Tak se naši borci utkali s družstvem Luhačovic, ZŠ Tupesy a ZŠ Kunovice. V prvním utkání porazili ZŠ Tupesy 13:0, ale v další zápasech si naši pálkaři neporadili s rychlým nadhozem soupeřových nadhazovačů a strajkbóly se kupily velmi rychle. Se ZŠ Kunovice naši borci vydrželi hrát vyrovnanou partii až do poslední směny, ve které za stavu 3:2 pro naše dali soupeři 6 doběhů a bylo po utkání 3:8 ve prospěch soupeře. Stejným výsledkem skončilo utkání s ZŠ Luhačovice. Sestava: Bělošek, Hříbek, Páč, Horák, Giblo, Martínek, Nosek, Hábl, Stodůlka, Špaček, Jež

Sdílejte!