SUDOKU pro žáky 1. stupně ZŠ

Nejprve školní kolo, poté turnaj škol v Uherském Hradišti.Letos poprvé jsme na prvním stupni naší školy pořádali turnaj v luštění SUDOKU.
Ze čtvrtých a pátých tříd se našlo 17 odvážlivců, kteří v časovém intervalu luštili SUDOKU různé obtížnosti. 1. místo Andrea Šatavová 4. B 2. místo Ondřej Stoklásek 4. A 3. místo Tomáš Otradovec 4. A1. místo Kateřina Malinová 5. A 2. místo Monika Švrčinová 5. A 3. místo Kristýna Psotková 5. B
Nejúspěšnější řešitelé si zajistili postup do turnaje škol Zlínského kraje, který se konal dne  2. dubna na ZŠ UNESCO v Uherském Hradišti. V silné konkurenci 100 účastníků ze 17 škol od Strání až po Vsetín jsme v kategorii čtvrtých tříd těsně přišli o třetí místo pro A. Šatavovou. V kategorii pátých tříd si z našich žáků vedla nejlépe K. Malinová, která zůstala taky kousek pod stupni vítězů.

Sdílejte!