Halová olympiáda

Na halové olympiádě I. stupně obsadila výprava naší školy celkově třetí místo.
S příchodem prvních jarních dnů jsme se vydali do Uherského Hradiště, kde dne 25. března 2009 probíhala ve sportovní hale atletická klání žáků 1. stupně z deseti základních škol. Startovalo se ve čtyřech kategoriích a to dívky mladší, starší a chlapci mladší, starší. Naši závodníci úspěšně repezentovali a svými výkony často dosahovali na stupně vítězů v jednotlivých disciplínách.
1. místo – hod míčkem – Ondřej Bělošek 3.r. 2. místo – sprint – Tomáš Panáček 3.r.      – štafeta chlapci ml. – O. Bělošek, R. Doležel, T. Panáček, T. Slováček 3.r.- štafeta dívky st.   – K. Malinová, S. Phamová, M. Staufčíková, K. Vaňková 4.- 5.r.3. místo – vytrvalý běh – Kristýna Stalčíková 3.r.- vytrvalý běh – Tomáš Slováček 3.r. – sprint – Kateřina Malinová 5.r. – skok z místa – Sabina Phamová 5.r. – sprint – David Pantlík 4.r.- soutěž škol4. místo – sprint – Magdaléna Pořízková 3.r. – skok z místa – Anna Pavlicová 3.r.
Na dalším pořadí se umísťovali M. Staufčíková, K. Vaňková, T. Zambalová, R. Doležel, J. Mišťúrik, D. Krpal, O. Stoklásek. Všem našim závodníkům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Sdílejte!