Sběr papíru na I.stupni

Sběr papíru na 1. stupni naší školy proběhne v úterý 28.4.2009 od 7:00 do 8:00 a od 14:00 do 17:00 hod.
Vážení rodiče a žáci,
naše škola organizuje dne 28. 4. 2009 sběr papíru od 7:00 do 8:00 a od 14:00 do 17:00 hod.
Na základě dohody mezi školou a Sběrnými surovinami UH, s.r o., se na Vás proto obracíme s prosbou o případnou pomoc v tomto sběru. Přestože výkupní ceny nedosahují cen před hospodářskou krizí a výdělek ze sběru nebude takový jako v minulých letech, rozhodli jsme se ve sběru a zároveň v soutěži tříd pokračovat. Myslíme si, že víc jak výdělek ze sběru je důležitější ekologické chování domácností a šetření přírody kolem nás. Papír, v tomto případě tiskoviny, je nejlépe připravit tříděné. Zvlášť časopisy a letáky, zvlášť noviny, případně zvlášť kancelářské papíry a knihy bez desek. Kartony nesbíráme, nemají žádnou hodnotu. Máte-li pouze malé množství papíru, budeme rádi, když využijete tohoto termínu sběru školy k jejich předání k ekologické likvidaci a materiálovému využití.
Pokud máte doma větší množství papíru, pomůžete nám, pokud je odevzdáte za pomoci Vašich dětí přímo na hlavní provozovnu Sběrných surovin UH, s. r. o. v Uherském Hradišti na ulici Průmyslová 1147.
Evidence se provádí na školu, třídu a jméno žáka. Odevzdáním papíru přímo do Sběrných surovin budou ušetřeny náklady na svoz odpadů, jeho dotřiďování a sníží se manipulace s tiskovinami v areálu školy
S poděkováním a přáním krásného dne.
 

Sdílejte!