Oborové dny 9. ročníků

17. 3. 2009 bylo v jídelně ZŠ Staré Město veselo, konaly se zde totiž oborové dny 9. ročníků.
Témata byla rozmanitá. Cestovali jsme světem, po Slovensku, zasportovali jsme si s fyzikou, dozvěděli jsme se něco o alkoholu a seznámili se s pokrývkami hlavy, které se nosily dříve i nyní. Naše pozvání přijala také ZŠ Tupesy, která nám pověděla něco o zámku v Buchlovicích a lidových tradicích. Všechna témata byla svým způsobem zajímavá. Přejeme všem žákům, kteří se budou podílet na dalších prezentacích, aby je práce bavila stejně jako nás a aby se jim vše vydařilo. Tohle byly naše poslední oborové dny, už nikdy se před nimi nebudeme stresovat, možná nám to bude i chybět. Každopádně oborové dny nejsou jen zábavou, ale i zdrojem informací. Jana Hrnčiříková a Jakub Hudák, 9. A

Sdílejte!