Předvánoční stolní tenis

Poslední týden před vánočními prázdninami se již tradičně uskutečnil školní turnaj ve stolním tenisu …
Na začátku turnaje stálo 80 žáků všech ročníků, kteří byli nalosováni do „pavouka“. Tvrdý systém play-off postupně vyřazoval na čtyřech hracích stolech méně zdatné stolní tenisty. Do finále se nakonec probojovalo pouze pět nejlepších hráčů, kteří se mezi sebou ve finálové skupině utkali systémem každý s každým na dva vítězné sety. Finálovou pětici tvořili Hrkalík Tomáš, Plevák Petr, Zambal Jiří, Šmol Tomáš a Plevák Radim. Zbývající čtveřici soupeřů dokázal porazit pouze Radim Plevák a stal se vítězem turnaje, čímž obhájil své loňské vítězství. Rekordmanem stále zůstává Vašek Šmíd, který tento turnaj vyhrál čtyřikrát po sobě. Letos se turnaje zúčastnila jeho mladší sestra Lucie, která se probojovala až mezi posledních deset hráčů a stala se tak nejlépe umístěnou dívkou turnaje. Uvidíme, co nám předvede příští rok …

Sdílejte!