Florbalová liga 8. a 9. ročníků

Školní florbalová liga dospěla ke svému závěru …Florbalová družstva všech tříd 8. a 9. ročníků bojovala v průběhu listopadu a prosince o putovní poháry v prestižní „Školní florbalové lize“. Družstva se utkala systémem každý s každým. Vítězem 8. ročníků se stala třída 8.C (2. místo 8.A, 3. místo 8.B, 4. místo 8.D), překvapivým vítězem 9. ročníků je pro letošní rok třída 9.B (2. místo 9.D, 3. místo 9.C, 4. místo 9.A). Také bylo uděleno několik individuálních cen … Nejlepšími brankáři byli vyhodnoceni Filip Špaček (8. ročník) a Tomáš Šmol (9. ročník), nejlepšími hráči  David Vojtěšek (8. ročník) a Radim Plevák (9. ročník), nejrychlejší gól utkání vstřelil Dominik Hříbek za 5,02 s a celkovým vítězem kanadského bodování byl vyhlášen David Vojtěšek s průměrem 17,33 bodu na zápas. V březnu a dubnu se budou snažit nepodobit své starší spolužáky žáci 6. a 7. ročníků, kteří zatím pilně trénují …

Sdílejte!