Jak jsme navštívili wellness centrum

Ve středu 12. listopadu šla naše třída, tj. 6.D, po vyučování do wellness centra ve Starém Městě na Širůchu.
Při vstupu do centra jsme dostali klíčky od šaten a šli se převléct do plavek. Sraz jsme měli u plaveckého bazénu, kde nás paní správkyně informovala o chování v prostorách centra, o přístupných místech, o zásadách saunování a bezpečnosti. Z přístupných míst jsme mohli navštívit plavecký bazén s protiproudem, 2 „virpůlové“ bazény, několik druhů saun a odpočinkovou místnost.Okamžitě nastal chaos! Všichni chtěli během chvilky vyzkoušet vše. Zapomněli však na to, že na vyzkoušení mají celé dvě hodiny a tudíž není kam spěchat.Většina spolužáků zaplnila čtyři sauny a dvě vířivky, kde byl možný vstup pouze pro 4 žáky zároveň, proto se zde tvořily fronty. Jen pár jedinců se vrhlo do plaveckého bazénu a snažilo se plavat v protiproudu. Po čase námahy se jim to zdárně podařilo. Já vše sledoval z vířivky.Prvních 10 minut nás naše paní učitelka Michaela Škrabalová kontrolovala ze běhu, zda se něco neděje. Když zjistila, že je vše v pořádku, šla si zaplavat s ostatními do bazénu s protiproudem. Šlo jí to velmi dobře.Po chvíli nastalo střídání a my, sedící ve vířivce, jsme vystřídali ty z bazénu nebo saun.Čas běžel jako voda v bazénu, a když paní učitelka po dvou hodinách zavelela: „Děti, všichni ven! Náš čas vypršel.“, ani se nám nechtělo věřit, že už musíme opustit všechny atrakce wellness centra. Čekaly nás už jen šatny, kde jsme se převlekli z mokrých plavek do suchého oblečení, odevzdali klíče a opustili wellness centrum.Už teď víme, že se tam rádi vrátíme a to hned 3.12.2008! Odpoledne se nám velmi vydařilo a budeme na něho rádi vzpomínat.David Tománek, 6.D

Sdílejte!