Zájezd do Londýna pro 8. a 9. ročník

V květnu příštího roku mají žáci 8. a 9. ročníku možnost vycestovat do Londýna.

Zvažte prosím tuto nabídku do konce listopadu. Přihlášky dětem vydávají a vyplněné vybírají jejich vyučující angličtiny. Brusel Bruggy Londýn Cambrigde Termín: 15. 5. – 20. 5. 2009 Program: 1. den: Odjezd z dohodnutého místa ve 14 hod. po trase Praha, Plzeň, Rozvadov. Noční jízdou přes Německo. Každé cca 4 hod hygienická přestávka na cca 20 minut. 2. den: Ráno příjezd do Bruselu a procházka centrem: náměstí Grand Place, katedrála St. Michel, Obchodní pasáže, Čurající chlapeček a holčička, Atomium, Evropa v miniatuře. Odjezd do „Benátek severu“ města Bruggy. Procházka historickým centrem a okolo kanálů. Nocleh ve francouzském přístavu Dunkerque v hotelu F1 po 3 osobách na pokoji. 3. den: Brzy ráno plavba trajektem z Callais do Doveru. Přejezd do Londýna. Pěší procházka: Parlament, Westminster Abbey, Whitehall, Downing street No 10, Královská jízdní garda, Trafalgar Square, Čínská čtvrt, Piccadily circus, Buckinham Palace, Green Park, Hyde Park, Science muzeum. Odjezd na ubytování v hotelu F1 v Thurrocku na okraji Londýna. 4. den: Ráno Přejezd do starobylého města Cambrigde s univerzitou z roku 1209: King´s College s gotickou kaplí a mnoho dalších univerzitních kolejí z 13. – 17. století. Matematická lávka přes řeku Cam, historické centrum, volno na nákupy. Odpoledne návštěva leteckého a vojenského muzea v Duxfordu. Nocleh opět ve F1 v Thurrocku. 5. den: Ráno odjezd do východního Londýna a pěší procházka: Doky sv. Kateřiny, královská pevnost Tower (korunovační klenoty, středověké zbraně a brnění), Monument – památník požáru z roku 1666, projížďka patrovým autobusem k Justičnímu paláci, katedrála St. Paul´s, London Brigde, Muzeum hororu, křižník Belfast, Tower Brigde. Přejezd automatickou nadzemní dráhou do Greenwiche, Královská observatoř s Nultým poledníkem. Odjezd do Folkestone a Eurotunelem pod mořem do Calais.. Noční jízda přes Francii, Belgii a Německo. 6. den: Dopoledne příjezd do ČR a přes Prahu a Brno do místa odjezdu. Návrat v podvečerních hodinách. Cena 5 900,- Kč zahrnuje dopravu zahraničním busem s WC a prodejem občerstvení, trajekt do Anglie a Eurotunel zpět, 3x ubytování v hotelu Formule 1 po 3 osobách na pokoji, pojištění úrazu a léčebných výloh do 1,25 milionu Kč, doprovod 2 průvodců. Cena nezahrnuje vstupy do muzeí, kostelů, Toweru a jízdu metrem. 10 EUR a 30 GBP bude vybráno při odjezdu a vyúčtováno před odjezdem z Londýna. Organizujeme s pomocí cestovní agentury Pavla Valucha

Sdílejte!