Okrskové kolo ve florbalu

Ve středu 12. listopadu proběhlo na ZŠ UNESCO okrskové kolo ve florbalu žáků.
Naši kluci v sestavě poskládané z hráčů sedmých, osmých a devátých ročníků spnili stanovený cíl a postoupili ze základní skupiny. Zde porazili Ostrožskou Novou Ves 2:0 a Uherský Ostroh 4:1. Ve finálové skupině jsme se střetli s ostatními vítězi skupin. Tady jsme už nedokázali zopakovat bezchybný výkon ze základní skupiny. Po prohrách se ZŠ Sportovní 4:3, ZŠ Unesco 3:2 jsme v posledním zápase remizovali 3:3 se ZŠ Březolupy, která prošla celým turnajem zcela suverénně a na pohled diváka určitě hrála nejlepší florbal. Přestože kluci skončili (až) na čtvrtém místě ze 12 družstev, hráli velice dobře a celé družstvo je třeba pochválit. Zvláště pak trojici „mladíků“ – Marka Brunclíka, Lukáše Belanta a Tomáše Trávníka, kteří svým florbalovým uměním často zastínili své starší spoluhráče i protihráče.

Sdílejte!