Jazyk na špacír

Již druhým rokem se někteří žáci naší školy úspěšně zúčastnili výtvarné soutěže „Pusťte si jazyk na špacír“, pořádané Eurocentrem Praha.
V celorepublikové konkurenci více než 2000 prací se na druhém místě umístili žáci 9.D – Petra Křenová a Jiří Juřena. Samozřejmě nás to velmi potěšilo, a tak jsme bez váhání vyslali do Prahy na slavnostní předání cen všechny naše soutěžící. A jaké byly jejich zážitky?
 „Ani brzké vstávání nám nepokazilo příjemně strávený den. Díky rannímu příjezdu jsme měli možnost projít se starou částí Prahy –  tzv. Královskou cestou. Viděli jsme Staroměstský orloj, Mosteckou věž, Karlův most, Prašnou bránu, Týnský chrám aj. A pak už hurá do Eurocentra v Jungmannově ulici. Pořadatelé nás pěkně uvítali, připravili pro nás soutěž a po předání cen i malé pohoštění.“
Akce se vydařila, vítězům ještě jednou blahopřejeme a všem ostatním držíme palce do dalších soutěží.

Sdílejte!