Halová kopaná

ZŠ Staré Město pořádala okrskové a okresní kolo halové kopané.
V úterý 4.11. proběhlo ve sportovní hale Širůch ve Starém Městě okrskové kolo základních škol v halové kopané. Za účasti 9 škol po bojích v základních skupinách postoupili do semifinále i naši žáci, kteří bohužel nestačili na chlapce z Ostrožské Nové Vsi.  Podlehli výsledkem 3:4 a do dalších bojů nepostoupili. Vítězem okrskového kola se stali žáci ze ZŠ Za Alejí, druhé místo obsadilo Gymnázium Uherské Hradiště a třetí skončila Ostrožská Nová Ves. První dva postoupili do okresního kola, kde se střetli s postupujícími z brodského okrsku a těmi byli ZŠ Bojkovice a ZŠ Uherský Brod Pod Vinohrady. Okresní finále pořádala opět ZŠ Staré Město. Celkovým vítězem se stali žáci ZŠ Bojkovice, kteří ve finále vyhráli 6:2 nad ZŠ Pod Vinohrady. Třetí místo obsadila ZŠ Za Alejí a čtvrté Gymnázium Uherské Hradiště. Vítězové budou  reprezentovat náš okres v krajském finále, které se uskuteční v Luhačovicích. Doufejme, že naši žáci v příštích ročnících opět  navážou na výborné výsledky svých bývalých spolužáků, kteří tuto soutěž dvakrát vyhráli.

Sdílejte!