Olympijský den na II. stupni

Olympijský den na naší škole proběhl v pondělí 29.září. Začal cvičnou evakuací školy a následým přesunem do Kunovského lesa.
Zde bylo pro žáky 6. a 7. ročníku připraveno lanování, při kterém si žáci vyzkoušeli nejen svou obratnost a sílu, ale i spolupráci a záchranu při zdolávání lanových překážek. Lanování pro žáky zajistili odborní instruktoři z lanového centra Atmosféra. Žáci 8. a 9. ročníku prošli stanovišti zdravovědy a topografie, na kterých si zopakovali vědomosti a dovednosti z podávání první pomoci a orientaci v terénu. Pro všechny ročníky byl připraven přespolní běh v Kunovském lese po běžecké dráze, která byla vyznačena fáborky. Počasí se vyvedlo a všichni  mají na co vzpomínat.Výsledky:6. ročník chlapci                                 dívky1. Stodůlka Štěpán                Čechmánková Veronika2. Vaculík Jakub                   Železníková Michaela3. Skalka Jakub                    Witteková Denisa7. ročníkchlapci                                   dívky1. Verbík Tomáš                      Šnajdrová Nikola2. Mareček Tomáš                   Cigošová Nikola3. Šimoník Marek                    Nováková Lucie8. ročníkchlapci                                    dívky1. Honig Květoslav                 Chmelařová Natálie2. Jež Jan                             Vávrová Petra3. Kubiš Matěj                        Dvouletá Nikol9. ročníkchlapci                                   dívky1. Lahodný Michal                    Horáková Lucie2. Hábl Jakub                          Vávrová Zuzana3. Miklík Radim                           Osohová Eva   

Sdílejte!