Den jazyků ve Zlíně

Dne 18. září se žáci 7. ročníku naší školy zúčastnili oslav Dne jazyků ve Zlíně.

Akce se konala pod záštitou zlínského Eurocentra. Angličtina, francouzština, němčina a španělština zněla ze všech koutů náměstí Míru. V jednotlivých stáncích se prezentovala řada jazykových škol a institucí. Ve tvůrčích stanech si děti zasoutěžily v kreslení, modelování, zpěvu a tanci. Na hlavním pódiu se ve dvou světových jazycích odehrálo divadelní představení klasické české pohádky Pejsek a kočička. Svou znalost cizího jazyka si děti ověřily při prezentacích jednotlivých zemí a národností, vyzkoušely si interaktivní formu výuky nejmladších dětí podle metody Helen Doron. Oslavy Dne jazyků posílily v našich dětech přesvědčení, že bez znalosti jazyků se v dnešním moderním světě zkrátka obejít nedá.

Sdílejte!