Závěr roku byl hektický

V závěru roku proběhla na II. stupni řada aktivit. Přednášky, besedy, koncert…

Deváťáci absolvovali přednášky paní Miklášové na téma související s dospíváním, antikoncepcí, které měly velký ohlas.
Pro stejnou věkovou kategorii proběhly v pátek 20. června dvě přednášky kpt. Pavla Valčuhy o misi českých policistů v Íráku spojené s promítáním autentických záběrů.
Pro sedmáky jsme na pondělí 23. června připravili přednášky MUDr. Sobola, který pracuje na plicním oddělení uherskohradišťské nemocnice na téma kouření. Stejné přednášky proběhly i pro žáky 5. tříd na I. stupni.
Třešničkou na dortu bylo vystoupení souboru Svatý Pluk, který ve čtvrtek 26. června  zazpíval v átriu žákům II. stupně své nejznámější hity a rozloučil se především s vycházejícími žáky.A pak už pomalu prázdniny… 

Sdílejte!