Noc ve škole

 Žáci 5.tříd prožívají své poslední dny na 1. stupni.
Protože na 2. stupni budou rozděleni do jiných tříd a někteří odejdou na jiné školy, rozhodli se žáci 5.A, že si sebe ještě co nejvíce užijí. A tak si připravili pondělí 23. 6. po svém – denním programem a nocováním ve škole.
Na programu byla pěší túra na kemp u Velehradu, příprava ohně s opékáním špekáčků.Den byl horký a příjemné osvěžení poskytla nejen zmrzlina, ale i koupel v salašském potoce.Večer se žáci ve svém vystoupení představili tak, jak se ještě neznají a jak tráví svůj volný čas (sport, tanec, hra na hudební nástroj ), strašidelný večerníček je naladil k noční procházce setmělou školní budovou.„Noc ve škole“ končí, ještě něco na zub a parta dobrých kamarádů bude vzpomínat na svůj neobvyklý a nezapomenutelný zážitek.

Sdílejte!